Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Помилки під час створення інтернет магазину

Для багатьох інтернет магазин це додатковий засіб заробітку. Пройшовши тернистий шлях від вибору доменного імені до покупки послуги хостінг здається, що далі все буде просто. Адже приділяючи мало часу, ви можете отримати значний прибуток. Ставши власником інтернет-магазину, важливо навчитися не робити головних помилок. Вивчивши їх ви збережете не лише свої нерви, але й гроші.

Помилка №1. Не варто намагатися винаходити велосипед. Ринок великий і конкуренція у ньому велика. Створюючи свій інтернет-магазин важливо вибирати товар, який буде дійсно затребуваний і потрібен споживачеві. Спроба створити магазин за принципом «а чим я гірший» не дасть вам належного результату. Ви, звичайно, ні чим не гірше, проте варто ретельно обмірковувати вашу маркетингову стратегію.

Помилка №2. Здавалося б, що немає кращих коштів, ніж залучити покупця низькими цінами. Цей метод звичайно хороший, але не в рамках інтернет ринку. Покупець в інтернеті настільки наляканий наявністю інтернет-мошейників, що бачачи абсолютно нереальні низькі ціни тут же залишить ваш магазин. Наявність низьких цін швидше зіграє на руку вашим конкурентам, ніж вам самим.

Помилка №3. Не варто думати, що покупці інтернет магазину чимось відрізняються від покупців на тому ж ринку. Вони також вимагають уваги і не отримуючи його тут же вирушать в інше місце. Важливою складовою інтернет-магазину є швидке та якісне обслуговування. Чим швидше ви оброблятимете замовлення, тим більша ймовірність, що наступного разу виберуть саме до вас. До того ж, довге очікування може змусити покупця передумати. І почувши цей заповітний дзвінок він просто відмовиться від замовлення. Адже чим більше людина розмірковує про товар, тим більше переконується в тому, що не така вже вона йому й потрібна.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: