Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Які можуть бути сайти?

Перш ніж приступити до створення сайту, необхідно визначитися з тим, яку роль цей ресурс відіграє і яка інформація буде на ньому розміщена.

Сьогодні досить складно виділити певну класифікацію, тому що більшість сайтів є комбінованими. Однак можна розділити сайти на вигляд і позначити призначення використання того чи іншого виду сайту.

Сайт візитка - досить поширений вид сайту, який використовується більшою мірою для презентації якоїсь події або продукту. Такий сайт містить не більше 5 сторінок та містить лише основну інформацію. Головні переваги такого виду сайту: його простота, а також дешевизна розробки.

Корпоративні сайти – повноцінний сайт, який презентує роботу тієї чи іншої компанії. Містить інформацію як для гостей сайту, так і співробітників. Такий сайт містить повну інформацію про всі аспекти роботи компанії і найчастіше є таким собі віртуальним офісом. Створення корпоративного сайту є досить складним процесом, який займає багато часу, вони відображають імідж компанії і тому повинні надавати найбільш повну інформацію для відвідувачів сайту.

Інтернет вітрини – такий сайт призначений для продажу. Він являє собою каталог товару та крім технічних характеристик та ціни на сайті вказуються дані продавця у якого ви можете купити даний товар.

Інтернет магазини – це розширена форма інтернет вітрин. Але на відміну від попереднього варіанта в інтернет-магазині ви можете купити товар прямо через сайт. Це значно спрощує покупки.

Промо сайти – досить популярні види сайтів, які використовуються для просування певного товару чи послуги. Вони є, як правило, односторінник на якому міститься вся основна інформація.

Інтернет портали – такі сайти містять велику кількість різноманітної інформації. Мають велику кількість розділів та розкривають безліч питань. Як правило, такі портали нічого не продають і існують виключно як інформаційний ресурс на якому можна знайти інформацію та обговорити її в блозі або на форумі.

Тематичні сайти – спрощена версія інтернет порталів. Спеціалізуються на якійсь одній тематиці і розкривають її в різних аспектах. У такому форматі досить часто створюються інтернет-енциклопедії.

Блоги — сайт, на якому користувач веде свої особистий блог, публікує цікаві для нього записи, веде діалог із відвідувачами. Цей формат популярний на таких майданчиках як вордпрес та LiveJournal. Однак, існують інші види блогів.

Сайти хостінги - сервіси призначені для зберігання будь-якої інформації, часто зображень. У більшості випадків вони безкоштовні, але можна зустріти і платне розміщення інформації для зберігання для них.

Можна виділити багато різновидів сайтів. Однак, сьогодні користувачі все більше змішують їхні види та не дотримуються одного шаблону. Вибір виду сайту залежить виключно від ваших уподобань та можливостей. У будь-якому випадку необхідно пам'ятати, що для роботи сайту потрібний хороший хостінг і правильно підібраний домен . Тоді ваш ресурс обов'язково стане популярним.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: