Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Переваги сайту-візитки

Для просування свого бізнесу застосовуються різні методи реклами. Хтось віддає перевагу рекламі на бігбордах та інших рекламних майданчиках мешканців міста, що нависають над головами, хтось користується дешевшим варіантом і подає рекламу через газети і роздає візитки біля метро. Заперечувати ефективність цих методів важко, проте газети рано чи пізно викинуться, візитки відправляться в найближчу урну, а оренда сітілайтів, що дорого оплачується, досить швидко почне бити вам по кишені, можливо навіть не приносячи потрібного ефекту.

Куди краще придбати власний сайт-візитку. Такий варіант сайту підходить не тільки творчим особам або спеціалістам, які працюють поодинці (адвокати, артисти, гравірувальники), а й малим підприємствам, які вважають наявність власного корпоративного сайту поки що небувалою розкішшю.

Сайт-візитка - це можливість заявити про себе в Інтернеті. Дані, вказані на сайті, несуть повну інформацію про власника або компанії. Для сайту візитки достатньо вказати послуги, що надаються вами та контакти за якими можна з вами зв'язатися. Максимальна інформативність та нічого зайвого.

Як правило, сайти-візитки супроводжуються красивим дизайном і галереєю в якій можна подивитися приклади робіт (якщо це художник або фотограф) або товарів. Завдання таких сайтів привернути увагу споживача максимально коротко розповівши про компанію, а всі додаткові питання легко вирішуються по телефону.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: