Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Причини створення сайту-візитки

Наявність сайтів візиток стала звичною. При цьому мають такі сайти не лише малі підприємства, а й звичайні люди, які готові надавати індивідуальні послуги. Поряд з великими корпоративними сайтами сайт-візитка також має ряд переваг.

Компактність

Як правило, сайти-візитки мають всього кілька сторінок, а часом вся так звана «візитка» закінчується і на одній головній сторінці. Користувачеві, потрапляючи на такий сайт, не потрібно вивчати сотні сторінок і шукати потрібну йому інформацію.

Простота

Сайти-візитки досить прості за своєю структурою. Містять мінімум інформації та не вимагають особливих знань у сфері їхнього управління. Такий сайт чудово підійде як демо версія корпоративного сайту. До того ж, хостінг для сайту виконаного у формі візитки не вимагає значних ресурсів.

Мінімальна ціна

Сайти-візитки важко назвати добрим замінником корпоративного сайту. Вони чудово підходять для людей, які тільки починають свій бізнес і не можуть вкласти великі гроші, створюючи свій особистий сайт. Це хороший старт для розкручування якогось індивідуального продукту чи особистості.

Див. також:

Переваги сайту-візитки

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: