Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Декілька найефективніших способів підвищити ваш SEO рейтинг

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Способи підняти рейтинг сайту в пошукових системах

SEO (search engine optimization) перекладається як пошукова оптимізація сайту. Сама пошукова оптимізація сайту є комплексом заходів, які проводяться над сайтом, для підвищення його позицій у результатах видачі пошукових систем за певними ключовими запитами. Нижче наведено деякі ефективні способи підвищення вашого SEO рейтингу.

Кожна сторінка сайту повинна містити лише одну основну ключову фразу, яка, у свою чергу, повинна мати відношення до тематики сайту. Ключові фрази повинні містити URL адреси сторінки. Тобто якщо ключова фраза має назву cheap products , URL має виглядати так http://mysite.com.ua/cheap-products.html

У тезі title ключові слова та фрази повинні міститися серед перших чотирьох слів, а також інформація в тезі title повинна бути унікальною.

Довжина вмісту тега title не повинна перевищувати 65 символів. У випадку, якщо довжина буде більшою, пошукові системи обріжуть у видачі всю інформацію, що йде в тегу title після 65 символу.

Тег H1 повинен бути використаний у вигляді заголовка тільки один раз на сторінці, тому що має вищий пріоритет, а також повинен містити ключове слово.

Теги H2 і H3 можна використовувати кілька разів на сторінці у вигляді підзаголовків.

Вміст URL сторінки, тегів title і H1 повинен бути присутнім в основному тексті на сторінці.

Тег description повинен містити змістовний та унікальний опис.

Для правильного відображення зображень сайту на сервісі "Google Картинки", у зображень на сайті має бути назва, що відповідає показаному на зображенні, а також повинен бути присутнім атрибут alt, з описом показаного на зображенні.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: