Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Поліпшення SEO-рейтингу сайту за допомогою Cloudflare

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Як покращити SEO-рейтинг сайту за допомогою Cloudflare

CloudFlare є сервісом, що покращує безпеку сайтів, за рахунок відображення DDoS атак , а так само збільшує швидкість завантаження сайтів, за рахунок більш швидких каналів зв'язку.

Як відомо, швидкість завантаження сторінок сайту впливає на ранжування у видачі пошукових систем, тому підвищення швидкості завантаження сайту через сервіс CloudFlare дозволяє підвищити позицію сайту в пошукових системах. Для підключення сайту до сервісу CloudFlare необхідно виконати такі кроки.

Зайти на сайт CloudFlare за адресою https://www.cloudflare.com/ та зареєструватися, натиснувши у верхній правій частині сайту кнопку "Sign Up". Після закінчення реєстрації з'явиться сторінка, на якій потрібно вказати назву власного сайту, щоб перевірити DNS записи доменного імені сайту.

Вказуємо доменне ім'я сайту, після чого натискаємо кнопку "Add site":

Після закінчення перевірки з'явиться повідомлення про перевірку DNS записів домену, після ознайомлення з яким натискаємо кнопку "Next":

На наступному етапі потрібно вибрати тарифний план. В даному випадку обрано безкоштовний тарифний план, тому що його достатньо для прискорення роботи сайту. Після вибору тарифного плану натискаємо кнопку "Confirm plan":

На наступному кроці система запропонує ознайомитись з умовами використання обраного тарифного плану та підтвердити їх, натиснувши на кнопку "Confirm":

Далі з'являться DNS записи доменного імені, після звірки яких натискаємо кнопку "Continue":

На завершальному кроці система повідомить NS сервера, які потрібно скопіювати і вказати в налаштуваннях доменне ім'я замість існуючих NS серверів.

Скопіювавши нові NS сервери, натискаємо на кнопку "Continue", щоб завершити процедуру:

Після внесення нових NS серверів у налаштуваннях доменного імені, у реєстратора, яких обслуговує домен, знадобиться почекати кілька годин для набуття чинності змін, після чого запити до сайту почнуть обслуговуватися через сервіс CloudFlare.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: