Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Проста SEO оптимізація сайту на Opencart

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

SEO оптимізація Opencart

SEO оптимізацією сайту називаються заходи, що вживаються щодо сайту, для підняття його позицій до пошукових систем за конкретними запитами. При SEO оптимізації сайту на базі CMS Opencart , насамперед необхідно виконати такі кроки:

Зробити читаними посилання. Для цього в адміністративній панелі сайту переходимо в розділ "System" -> "Settings" та натискаємо на кнопку "Edit" у формі олівця:

Далі переходимо на вкладку "Server" та встановлюємо галочку навпроти "Use SEO URLs", після чого натискаємо на кнопку "Save", у формі дискети:

Заповнюємо цільові дані, тому що вони важливі для SEO. Для цього переходимо в розділ "System" -> "Settings" та натискаємо на кнопку "Edit" у формі олівця:

Далі переходимо на вкладку "General" і заповнюємо поля "Meta Title" (власний заголовок сторінки в браузері) та "Meta Tag Description" (власний короткий опис сторінки сайту в браузері), після чого натискаємо кнопку "Save", у формі дискети:

Видаляємо дубльований контент, тому один і той же контент може бути доступний на сторінці з www і без www, а так само на сторінці з http протоколом і https протоколом. Для цього відкриваємо файл .htaccess , що знаходиться в кореневій папці сайту та після рядків:

 RewriteEngine On RewriteBase /

вказуємо рядки:

 RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www.mysite.com$ RewriteRule ^/?$ "http://mysite.com/" [R=301,L]

де mysite назва домену, а .com доменна зона:

Зберігаємо зміни у файлі .htaccess

На цьому базову SEO оптимізацію сайту буде завершено.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: