Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Як вибрати ім'я для сайту з продажу харчування для тварин

Як і будь-який інший сайт, сайт продажу харчування для домашніх тварин повинен викликати довіру. Не думаю, що хтось купуватиме корм для улюбленого кудлатого звіра в інтернет магазині з дивною назвою.

Використання типових та зрозумілих слів забезпечить прихід на ваш сайт потенційних покупців. Наприклад, доменне ім'я .catfood дає користувачеві повну інформацію про те, що знаходиться на сторінках сайту і для розуміння цього йому навіть не потрібно туди заходити.

Знаючи ключові слова, за якими потенційний покупець вас шукатиме куди простіше визначити яке доменне ім'я вам вибрати. Так для вже відомих компаній наприклад whiskas займається продажем тільки своїм видом продукції застосування додаткових слів не потрібно. А ось для підприємців, які продають різноманітні види кормів для тварин, цілком можуть використовувати вибрані ключові слова, додаючи до них приставку shop. Наприклад, .dogshop.

Доменна зона вибирається з урахуванням вашої орієнтованості на покупця. Якщо продавати свій товар ви збираєтеся на території України, то й витрачатися на закордонну доменну зону не варто, цілком виправдано буде вибрати домен ua .

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: