Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Як вибрати доменне ім'я для сайту нерухомості

Вибираючи домен важливо бути гранично ясним і, звичайно ж, не упустити можливість зберегти свою індивідуальність. Досить частою серед власників сайтів є використання назви свого агентства або контори. Інші ж використовують прості та доступні імена на кшталт .realtor, .rent, .builders та інші доступні серед іншого безлічі варіантів.

Максимальна прозорість назви вигідна серед різноманітності сайтів. Але поряд з великою кількістю інших компаній і фірм, що займаються схожою справою, втрачає свою індивідуальність.

Доменне ім'я має залучати відвідувача. Створювати дублікат із сотні схожих імен не привабить великої кількості відвідувачів, а скоріше нажене на вас погану славу. Але це зовсім не вгамовує тієї корисності та доступності простих доменних імен. І головне пам'ятати, що до вибору імені важливо підходити з усією серйозністю та не сподіватися, що згодом ви зміните його на інше. Звиклий користувач шукатиме вас за попередньою адресою і ваші зміни локацій не стануть для нього приємним сюрпризом.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: