Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Як вибрати доменне ім'я для сайту з одягом

Вибір доменного імені лише з першого погляду здається таким простим завданням. Насправді доменне ім'я несе в собі значно більше інформації, ніж простий набір букв (адже саме так його бачать з першого погляду).

Правильний вибір доменного імені може не лише залучити відвідувачів, а й злякати. Тому вибирати варто не лише відштовхуючись на ваше бажання, а й з огляду на думку споживача. Чи захоче користувач купувати одяг на сайті з дивним доменом, що не відповідає тематиці. Наприклад: .dog чи .gvhh. З великою впевненістю можна сказати, що домен .dog більше привабить любителів собак, ніж носіїв модних джинсів. А другий домен і всі будуть обходити стороною.

При виборі домену для сайту одягу варто в першу чергу визначити наскільки широкий асортимент. Наприклад, домен .clothing чудово підійде для сайту з великим вибором будь-якого одягу, не маючи обмежень ні за вагою, ні за зростанням ні за будь-якою іншою ознакою. Використовуючи більш прості та вузькі домени на кшталт .jeans або .pullover дають можливість відразу зрозуміти специфіку ваших товарів.

Випускаючи одяг під власним брендом цілком зрозумілим буде домен вашого торгового імені. Такий домен буде не тільки унікальним, але й послужить вашою візитною карткою.

Визначившись з доменним ім'ям, слід вибрати і доменну зону. Її вибір залежить від того, на яку аудиторію ви орієнтуєтеся. Якщо хочете охопити весь український ринок, правильним буде зареєструвати домен ua , для більш вузького ринку по регіонах підійдуть зони зі згадкою міста. А якщо ваша мета вийди на міжнародний ринок, доцільно буде вибрати зону .com.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: