Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Домен для сайтів відпочинку

Зараз можна не виходячи з дому замовити туристичний тур у будь-яку точку світу. Це можна зробити, зайшовши на сайт будь-якої туристичної фірми, яких в інтернеті величезна кількість. Дані сайти можуть відрізнятися контентом, цінами, функціоналом, але найголовніша відмінність усіх цих туристичних сайтів – це їхня назва.

Слова, які можна використовувати у доменах сайтів відпочинку

Доменне ім'я – це унікальний ідентифікатор сайту в Інтернеті, яким клієнти будуть шукати вас. Саме з доменного імені розпочнеться пошук, а потім і знайомство із сайтом. Якщо Ваш сайт присвячений туризму у всіляких країнах світу, продажу турів в ці країни або може бути путівником, то це має відображатися в його доменному імені. Наприклад, можна додати до імені такі слова як "travel", "tourist", "relax", "tour" та інші. Це чудово покаже спрямованість сайту.

Доменна зона для сайтів відпочинку

Також бажано, але не обов'язково, вибрати країну та регіон, який відображатиметься у доменному імені. Якщо основними клієнтами Вашого сайту є українці, варто вибрати доменну зону ua. А якщо Ви орієнтуєтеся лише на певний регіон, наприклад Харків, то доменне ім'я має закінчуватись на kh.ua.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: