Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Як підібрати доменне ім'я для сайту з дизайну інтер'єру

Правильний вибір доменного імені – не просте завдання. Варто лише дати волю своєї креативності, як народжуються найцікавіші, а часом і невдалі варіанти. При виборі домену важливо усвідомлювати, які послуги ви хочете продати і наскільки ясно ваше доменне ім'я відображає саме той спектр послуг, який ви хочете піднести.

Сайти дизайну інтер'єру, як правило, зачаровують яскравістю фарб і надихають різними ідеями. Складається враження, що доменне ім'я має передавати всю специфіку почуттів і відображати натуру власників сайту. Однак, це зовсім не так.

Чим простіше і зрозуміліше доменне ім'я вашого сайту, тим більшою ймовірністю потенційний покупець прийде саме до вас. Серед популярних доменів можна зустріти і .design, .interior та інші, які цілком зрозуміло дають зрозуміти про що йтиметься, проте не дають повної конкретики. Але знайти такий вільний домен непросто.

Зручним варіантом буде використання відповідних слів або узагальнених фраз. Наприклад housedesign дає максимальну конкретику. Але використання таких довгих доменів не завжди доцільно. Багато користувачів все ж таки віддають перевагу більш простим і коротким доменам, які легко запам'ятати.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: