Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Python Хостінг

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Хостінг Python

Підходить програмістам на Python, або якщо є програма, з необхідною функціональністю, написана на Python, і витрати на те, щоб написати нову програму вище, ніж витрати на інтеграцію цієї програми в існуючий проект.

Для того, щоб у вас працював Python, замовте на сайті UH.ua звичайний хостінг, або VPS, або VDS, або виділений сервер з будь-якою операційною системою Linux/UNIX.

Ця мова програмування досить проста для початку вивчення.

Програми написані на Python використовуються в багатьох областях: ігри, роботехніка, програми для автоматизації наукових обчислень, інтерфейс сайтів, виконання серверних операцій та системне програмування.

У Python простий і зрозумілий навіть непрофесіоналу код дуже багато бібліотек. Наприклад, немає потреби описувати змінні.

Програми, створені за допомогою цієї мови, працюють на безлічі платформ і ОС. Код Python може розширюватися з метою покращення будь-яким зацікавленим програмістом. Це забезпечує постійний розвиток мови. До програми написаної на Python можна підключати багато модулів, які розширюють функціональність мови.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: