Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

ASP хостінг

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Хостінг ASP

ASP - застаріла технологія Microsoft, що дозволяє динамічно створювати веб-сторінки на стороні сервера, що працює на Windows веб-серверах IIS.

Підходить для тих, хто має існуючі проекти на ASP, портування яких на сучасну технологію Microsoft економічно недоцільне.

ASP працюватиме як на звичайному Windows хостінгу, на Windows VPS хостінгу та на виділеному сервері UH.ua з операційною системою Windows.

Для роботи програм, написаний за допомогою ASP використовуються мови сценаріїв та COM-компоненти. За допомогою ASP до веб-сторінок можна підключати програми, а також працювати з будь-якими типами баз даних. Програми, написані на ASP, не компілюються. Файл ASP містить текстові дані, HTML-теги та серверні сценарії. Щоб створити такий файл, потрібно просто змінити розширення HTML-файлу з .html на .asp. Файли цієї технології можна створювати у будь-якому редакторі коду. Для клієнтів бажаючих скористатися послугою ASP хостінгу ми надаємо великий об'єм дискового простору, обсяг бази даних до 1.5 Гб, можливість створення необмеженої кількості поштових скриньок та необмежений трафік.


Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: