Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Perl хостінг

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Хостінг Perl

Мова програмування Perl підходить для програмістів, які мають навички програмування на Perl, або якщо у вас є програма, написана на Perl, яка має працювати на хостінгу.

Perl був створений у 1987 році Ларрі Воллом, лінгвістом за освітою. Perl є високорівневою інтерпретованою динамічною мовою програмування. Його структура схожа на структуру мови C. Perl запозичив ряд властивостей у командних оболонок UNIX. Для Perl характерне написання програм з одного рядка, крос-платформність, підтримка роботи з регулярними висловлюваннями, безліч готових бібліотек, можливість вирішення одного і того ж завдання різними способами.

Perl застосовується у системному адмініструванні windows та unix. За допомогою цієї мови програмування проводять автоматизацію електронної пошти: фільтрацію повідомлень, організацію розсилок.

Perl поєднує в собі принципи роботи компілюваних та інтерпретованих мов програмування. Це дозволяє швидко знаходити розв'язання задачі. Крім windows та unix Perl підходить для Macintosh та MS-DOS.

Для того, щоб у вас працював Perl, замовте на сайті UH.ua звичайний хостінг, або VPS, або VDS, або виділений сервер з будь-якою операційною системою Linux/UNIX.


Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: