Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

ASP.NET хостінг

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

ASP.NET хостінг

ASP.NET - сучасна популярна технологія Microsoft, що є складовою платформи Microsoft .NET і дозволяє динамічно створювати веб-сторінки на стороні IIS-сервера.

Перевагою ASP.NET є можливість тісної інтеграції як з програмним забезпеченням на Windows, так і з операційною системою Windows.

ASP.NET працюватиме на звичайному Windows хостінгу, на Windows VPS хостінгу, на виділеному сервері UH .ua з ОС Windows.

Написані програми завжди компілюються у два етапи. На першому етапі код компілюється спочатку мовою IL. Завдяки цьому дана технологія дозволяє писати програми будь-якою мовою програмування. Другий етап проходить, коли сторінка виконується. Поки йде компіляція – вихідний код перевіряється на наявність помилок. Процес компіляції відбувається на сервері, коли відвідувач вперше відвідує сторінку. Процес знаходження помилок відбувається ще під час розробки. Розробка програм проходить швидше завдяки великій кількості бібліотек та елементів керування, що дозволяє набагато швидше розробляти веб-сайти. Писати програми можна у будь-якому середовищі розробки.

ASP.NET найчастіше використовується у написанні внутрішньопрограмних продуктів. Вона підтримується усіма видами браузерів. За допомогою цієї технології набагато легше і швидше проходить процес розгортання та зміни написаної програми та її компонентів. ASP.NET хостінг відрізняється надійністю, безпекою, високою продуктивністю та простотою використання.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: