Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Як працює SpamAssassin?

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Антиспам SpamAssassin

SpamAssassin є ефективним засобом для фільтрації спаму, що використовує такі методи розпізнавання спаму, як Sender Policy Framework, DNSBL, DomainKeys, Razor, DKIM та інші. SpamAssassin написаний за допомогою мови Perl і може бути запущений як окрема програма або як частина іншої програми.

Спочатку SpamAssassin вже має великий набор правил, що визначають листи, які є спамом. Більшість правил полягає в регулярних висловлюваннях, які зіставляються з тілом і заголовками листів. У документації SpamAssassin ці правила мають назву tests. Кожен тест має певну вагу. При успішному проходженні тесту вхідним повідомленням його вага додається до загальної ваги. Вага може бути як позитивною, так і негативною. Позитивне значення називається spam, а негативне ham. Після закінчення проходження всіх тестів, підраховується загальна вага, на підставі якого обчислюється ймовірність того, що повідомлення є спамом.

SpamAssassin має налаштування порога, перевищення якого класифікує лист як спам. Зазвичай цей поріг налаштований таким чином, щоб спрацьовування лише одного тесту не перевищувало його, у зв'язку з чим, для перевищення порога, лист повинен підійти відразу за кількома критеріями.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: