Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

3 способи зберегти ваші паролі в безпеці

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Як зберегти паролі у безпеці?

На сьогоднішній день користувачі інтернету починають використовувати все більше різних сервісів, що вимагають авторизації для отримання доступу до них. У зв'язку з чим питання збереження паролів від програм безпеки є дуже важливим, тому що втрата або крадіжка паролів може призвести до небажаних і згубних наслідків для їх власника. Нижче наведено 3 способи, що дозволяють зберегти ваші паролі в безпеці.

Першим, найпростішим способом збереження паролів у безпеці, є збереження паролів у віддаленому місці, в яке ніхто інший не має доступу. Це може бути блокнот або щоденник, які ви завжди зберігаєте із собою. Також паролі можна запам'ятати, але це стає проблематично, якщо їх багато, у зв'язку з чим можна використовувати один пароль для додатків, які не мають особливої цінності для вас, а для додатків, пов'язаних з бізнесом та інших важливих додатків, використовувати різні паролі з підвищеною складністю.

Так само не варто нехтувати двофакторною автентифікацією. При використанні двофакторної аутентифікації одного пароля недостатньо для входу, тому крім вказівки пароля вас попросять вказати додаткову інформацію, таку як код, надісланий на телефон або електронну пошту. При такому підході зловмисник не зможе увійти у вашу програму навіть знаючи пароль від нього.

Якщо ж ви волієте використовувати випадково згенеровані паролі, зберігати які зручніше в електронному вигляді, рекомендуємо скористатися менеджером паролів. У такому разі вам не знадобиться запам'ятовувати або записувати десь у блокноті паролі від усіх додатків, тому що вони зберігаються в менеджері паролів, а достатньо буде запам'ятати лише один пароль для входу в менеджер паролів. З найпопулярніших менеджерів паролів можна скасувати 1Password, LastPass, KeePass.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: