Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

4 причини, чому вам потрібно зробити резервну копію вашого сайту

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

4 причини зробити бекап сайту

На сьогоднішній день практично всі хостінгові компанії роблять резервні копії сайтів своїх клієнтів, що важливо, тому що сайти постійно допрацьовується, впроваджується новий функціонал, додається контент і втрата всього цього, без наявності резервної копії, з якої будь-якої хвилини можливо відновити сайт, може дорого коштує. Нижче наведено 4 основні причини необхідності робити резервні копії свого сайту.

Основною причиною створення резервних копій сайту є можливість його відновити навіть при втраті всього контенту, на збір та публікацію якого могло бути витрачено багато часу.

Крім втрати даних, на сайті можуть бути вразливі, за допомогою яких у зловмисників з'являється можливість зламати сайт та використовувати його у власних цілях. У подібних ситуаціях важливо якнайшвидше відновити роботу сайту та усунути вразливості. Наявність резервної копії сайту сильно полегшує це завдання.

Людський фактор також відіграє важливу роль, тому що навіть досвідчений фахівець не застрахований від помилки, яка може призвести до видалення інформації з сайту, порушення роботи сайту за рахунок створення помилок у коді сайту і т.д. У зв'язку з цим, перед внесенням будь-яких змін на сайті, завжди слід робити резервну копію сайту.

На даний момент популярністю користуються CMS (системи управління контентом сайту), які постійно допрацьовуються їх розробниками для забезпечення кращої безпеки та надійності. Відповідно для отримання даних доопрацювань потрібне оновлення CMS. Часом оновлення може піти некоректно та призвести до порушення роботи сайту. За наявності резервної копії ви зможете відразу ж відновити робочу версію сайту, щоб не втратити клієнтів і позицію сайту в пошукових системах.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: