Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Тестовий VPS

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Тестовий VPS/VDS

На Ваш запит наша компанія може надати тестовий період VPS хостінгу до того, як ви зробили оплату за послуги. Тестовий період для послуг хостінгу VPS/VDS складає три дні.

Тестовий період VPS дозволяє вам побачити всі переваги такого хостінгу, а так само зрозуміти чи підходять наш хостінг для виконання ваших завдань. Тестовий період vps найчастіше необхідний веб-розробникам, яким необхідно спостерігати за роботою обраної послуги, перш ніж зробити повноцінне замовлення. Ми ж у свою чергу впевнені в якості послуг, що надаються, тому у нас ви можете замовити vps з тестовим періодом.


Для того, щоб замовити vps/vds із тестовим періодом, необхідно виконати такі кроки:

  1. Вибрати тарифний план бажаної конфігурації VPS та оформити замовлення, ввівши всю запитувану інформацію (обов'язково вкажіть номер мобільного телефону). На останньому кроці замовлення Вам буде запропоновано здійснити оплату за вибрану послугу. Для отримання тестового періоду VPS/VDS не обов'язково оплачувати послуги, цей крок Ви можете пропустити.

  2. Після того, як Ви оформили замовлення на VPS/VDS, на поштову скриньку, яку Ви вказали в анкеті, прийде лист з інформацією про замовлення. Щоб отримати тестовий vps сервер на 3 дні для перевірки працездатності сайту або іншого веб-проекту, Ви повинні надіслати лист у відповідь, у якому у вільному вигляді оформити заявку на отримання пробного доступу. Наприклад, Ви можете написати: Прошу надати тестовий доступ на моє замовлення №хххххх з метою перевірки, мій проект працюватиме на вашому хостінгу чи ні.

  3. Вам потрібно пройти верифікацію:
    • на Ваш номер телефону буде надіслано код, який Вам потрібно буде повідомити нам по email,
    • а також додати скан-копію паспорта.

При відкритті тестового VPS/VDS надається лише панель керування ISP Manager Lite.


Увага! Лист має бути відправлений з тієї скриньки, яку Ви вказали як контактну і на яку вам прийшла нотифікація про оформлення замовлення на послуги хостінгу. В іншому випадку, всі листи, надіслані з ящиків на які не оформлено послуг або заявок на послуги, просто ігноруватимуться.


Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: