Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Вибір операційної системи для хостінгу

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Яку вибрати операційну систему для хостінгу

Ви можете самі вибрати операційну систему, яка найбільше підходить для ваших завдань, яка повинна бути встановлена на VPS, VDS або на виділений сервер.

Докладніше про операційні системи на хостінг-серверах ви можете дізнатися, вибравши операційну систему, яка вас цікавить, зі списку.

Всі нижче наведені операційні системи поширюються у вільному доступі. Відмінності між ними мінімальні та незначні. Вони помітні лише у деталях конфігурації та виконання. Операційна система CentOS підтримує більшу кількість обладнання, для неї характерна висока стабільність, що зумовлює невеликий вибір програм.

Debian використовує як оточення для робочого столу гном 3, який візуально схожий на мак. Debian підтримує велику кількість програмного забезпечення: офісний пакет браузери, графічний редактор, медіаплеєр. поштові та ігрові програми. Debian є однією з найпростіших систем для адміністрування та найнадійнішою. Вона не тільки проста, але й універсальніша, вона може використовуватися як у серверах так і в настільних комп'ютерах.

Fedora та Ubuntu відрізняються простотою установки. Встановлення можна зробити за допомогою диска або флешки. Fedora також використовує оболонку GNOME для робочого столу, а Ubuntu використовує оболонку Unity. У Fedora менша кількість розробників і користувачів, ніж у інших ос, але вона більш стабільна ніж Ubuntu. Fedora підтримує лише програми, що знаходяться у відкритому доступі, в той час як Ubuntu підтримує всі види програмного забезпечення: як вільно розповсюджуване так і ліцензійне.

Ubuntu мають велику кількість програмного забезпечення, що підтримується: офісний пакет, браузери, графічний редактор, медіаплеєр, поштові та ігрові програми. Вона часто оновлюється, але для неї характерна менша стабільність Fedora. Fedora та Ubuntu мають однакову високу продуктивність.<.p>

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: