Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Завантаження сайту через FTP-клієнт FileZilla

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Налаштування FTP-клієнта FileZilla для завантаження сайту на хостінг

Після того, як Ви купили хостінг, відразу ж після його оплати, Вам буде надіслано листа, з усіма даними, необхідними для завантаження Вашого сайту по FileZilla, а саме: хост, логін та пароль.

Варіант завантаження №1

1. Для того, щоб починати роботу з FileZilla необхідно відкрити отриманий лист з даними доступу. Далі відкриваємо FTP-клієнт і в полі хост вставляємо посилання на сервер Вашої панелі. Після цього вводимо ім'я користувача та пароль. Натискаємо кнопку “швидке з'єднання”.

2. Все готово, ми підключилися до хостінгу. Тепер перейдемо до папки public.html. Ліворуч знаходяться файли на локальному комп'ютері, а праворуч на сервері.

3. Для перенесення файлу потрібно натиснути на нього лівою кнопкою миші, а потім правою і з'явиться меню. У цьому меню виберіть пункт “закачати на сервер”.

4. Файл успішно завантажено на сервер.

Варіант завантаження №2

1. Запускаємо FTP-клієнт FileZilla.

У віконці Хост вводимо адресу сервера (наприклад, vs.ukrdomen.com) або ім'я домену (якщо він прописаний на наших серверах).


Крок 1: Налаштування FTP-клієнта FileZilla

2. У віконцях Ім'я користувача та Пароль вводимо дані, які були надіслані при активації хостінгу, наприклад, uh111111 та пароль.


Крок 2: Налаштування FTP-клієнта FileZilla

3. Завантажувати файли на сервер.


Відео "Завантаження файлів на сайт через FileZilla"

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: