Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Завантаження сайту через FTP-клієнт FireFTP

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Налаштування FireFTP для завантаження сайту на хостінг

Відео "Завантаження файлів на сайт через FireFTP"

У відео показано, як настроїти FireFTP (Mozilla Firefox) для завантаження файлів на хостінг.
Налаштування FireFTP для завантаження сайту на хостінг

Щоб завантажити файли на платний хостінг через браузерний ftp клієнт, наприклад FireFTP, спочатку треба його встановити. Для цього потрібно зайти в меню браузера FireFox і натиснути кнопку доповнення. У списку популярних доповнень можна побачити FireFTP. Натискаємо на іконку з ним і далі додаємо його до нашого браузера. Після встановлення потрібно перезапустити браузер.

Після цього необхідно перевірити роботу встановленого доповнення. Для цього заходимо у верхнє меню нашого браузера і натискаємо кнопку інструменти, далі веб-розробка і в самому низу буде кнопка з FireFTP.

Зліва ми бачимо папки, які розміщені на локальному комп'ютері. Тобто ті папки з яких ми копіюватимемо наші файли. Праворуч відобразяться папки та файли з сервера. Щоб відобразити ці папки, необхідно створити новий обліковий запис. Для цього потрібно натиснути кнопку у верхньому лівому кутку.

У вікні є кілька полів, які потрібно заповнити. Для початку написати ім'я, яке може бути яким завгодно. Далі вставити адресу сервера. Ця адреса була отримана у повідомленні з даними доступу, які були отримані від хостінгової компанії після реєстрації облікового запису. У полі ім'я копіюється логін. У полі “пароль” скопіюємо пароль та натиснемо кнопку “ок”.

Після цього ми можемо підключитися до сервера, натискаючи на щойно створений обліковий запис. Як бачимо, у нас з'явилися деякі папки з правого боку. Коренева папка називається public.html, яка знаходиться у папці domains. Там і будуть розміщені файли сайту.

Для передачі даних потрібно натиснути на файл з лівого боку, вибрати лівим кліком, а потім клікнути по ньому правою кнопкою і у вікні вибрати пункт "передати". Після цього файл буде передано на хостінг.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: