Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Завантаження сайту через програму

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

FTP — це стандартний протокол передачі файлів, який використовується для завантаження або оновлення файлів на веб-сервері. Розробники та веб-майстри зазвичай використовують спеціалізовані програми (FTP-клієнти) для роботи з FTP.


Плюси завантаження сайту по FTP через програму:

  1. Простота використання. Більшість FTP-клієнтів мають інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що дозволяє легко завантажувати та завантажувати файли.
  2. Швидке оновлення файлів. Програми надають можливість оновлення безлічі файлів одночасно, що заощаджує час.
  3. Збереження структури папок. Під час передачі папки з сайтом зберігається її вихідна структура, що спрощує процес деплою.
  4. Опції синхронізації. Деякі програми пропонують функції синхронізації, автоматично оновлюючи файли на сервері при зміні їхньої локальної версії.
  5. Надійність. У разі переривання зв'язку багато FTP-клієнтів можуть відновити передачу з місця зупинки.

Мінус завантаження сайту по FTP через програму:

  1. Необхідність встановлення додаткового ПЗ. Для роботи з FTP потрібна спеціалізована програма, що може створити додаткові незручності або вимоги до комп'ютера.
  2. Безпека. FTP у своїй базовій версії передає дані, включаючи паролі, у відкритому вигляді, що може стати дорогою для безпеки вашого сайту. Питання з безпекою вирішується за допомогою захищених версій протоколу, таких як SFTP або FTPS.

Для більш детальної інформації щодо налаштування потрібної Вам FTP-програми (FileZilla, TotalCommander, FireFTP), виберіть цю програму у списку нижче.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: