Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Юзабіліті інтернет-магазину

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Як створити хороший інтернет-магазин?

Наскільки зручно та комфортно користувач почувається у вашому інтернет-магазині саме на ці питання і відповідає такому складному терміну, як юзабіліті. Користувачі завжди віддають перевагу тим, чий сайт на їхню думку зручніший і практичніший. Впливає на це досить багато критеріїв, і для кожного сайту вони свої. Які основні вимоги висувають користувачі для інтернет-магазинів?

Візуалізація

Продаючи будь-який товар, важливо надати його в кращому світлі. Для цього варто використовувати всі доступні для вас засоби візуалізації. Це і 3D зйомка, і навіть невеликий відео ролик. Показуючи продукт на фотографії не варто приділити увагу наскільки реалістично і правдиво він виглядає. Використання фотошопу звичайно ж допустиме, проте змінювати за його допомогою насиченість кольорів або міняти якісь об'єкти не варто. Ошуканий покупець - злий покупець.

Детальний опис продукту

Опис вашого товару має включати всю основну інформацію, включаючи розмірну сітку, вид тканини, країну виробник та інші дані. Звичайно важко визначити найважливіші критерії та розповісти саме про них. Але запитайте себе, що б ви запитали будь на місці покупця. Відповідь на це питання і буде найкращим варіантом опису вашого товару.

Швидке завантаження

Не мало важливим є швидке завантаження вашого сайту та каталогу товару. Не варто забувати, що користувач нетерплячий і не отримаємо бажаного протягом декількох секунд подобає покинути ваш інтернет-магазин і оговтатися в інший. Для того, щоб забезпечити швидкий доступ до сайту, необхідно не тільки стежити за контентом, але й вибрати хостінг на території України .

Навігація

Наявність на видному місці навігації та основних кнопок відіграє важливу роль на будь-якому інтернет-ресурсі. У вашому інтернет-магазині це не тільки спосіб зручної взаємодії, а й засіб підказок, за допомогою яких ви можете направити гостя у потрібне русло. Так досить зручними вважаються посилання, що ведуть на «схожі товари» або «разом з цим товаром дивляться».

Довіра

Довіра головний інструмент під час роботи з клієнтом. Важливо, щоб про ваш інтернет-магазин можна було почитати відгуки, знайти для себе зручний спосіб доставки і завжди бути на зв'язку зі службою підтримки або продавцем. Чим міцніший ваш зв'язок з покупцем, тим більший ваш заробіток.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: