Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Як оптимізувати зображення для WordPress

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Як оптимізувати зображення для WordPress

WordPress є гарною платформою для створення власного блогу та управління ним. Крім текстової інформації, на блозі так само часто присутні зображення і чим більше, а також чим більше їх розмір, тим довше завантажуватиметься сторінка сайту. У зв'язку з цим оптимізація зображень є важливою частиною блогу. Нижче наведені найбільш популярні інструменти для оптимізації зображень на сайті, створеному на базі CMS WordPress.

У CMS WordPress використовуються два основні формати зображень:

  • JPG, що зазвичай використовується на фотографіях і є найбільш використовуваним форматом зображення.

  • PNG, що більше підходить для графіки, такий як логотипи з обмеженою зміною кольору.

Для оптимізації зображень перед завантаженням на сайт найбільшою популярністю користуються такі інструменти як Photoshop і Illustrator. Photoshop є графічним редактором, адаптованим головним чином для роботи з растровими зображеннями. Illustrator є графічним редактором, адаптованим головним чином для роботи з векторною графікою.

Однак у CMS WordPress є також і свій редактор зображень, що дозволяє змінити розмір зображення. Для редагування розміру зображення, необхідно в адміністративній панелі сайту відкрити потрібну статтю, після чого у верхній лівій частині натиснути на кнопку "Додати медіа". У вікні з'являться всі зображення, завантажені вами на сайт, вибравши одне з яких і натиснувши під ним на кнопку редагування, ви зможете змінити його розмір. Таким чином ви зможете зменшити розмір зображення, внаслідок чого воно швидше завантажуватиметься при відкритті сторінки сайту.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: