Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Як написати опис продукту, який дійсно продається: 8 простих порад

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

8 простих порад для опису товарів, які будуть продавати

Складання опису продукту є важливою частиною електронної комерції, тому що опис повинен переконати відвідувача сайту купити продукт саме у вас. Нижче описані поради щодо складання опису продукту, дотримання яких допоможе збільшити продаж інтернет магазину.

Визначте характер покупця, щоб зрозуміти, який контент його приваблює. Чим краще ви розумітимете спосіб думок покупця, тим більше спрямований на нього опис ви зможете скласти.

Визначте переваги вашого продукту, порівняно з продуктами конкурентів. Чим більше переваг матиме ваш продукт, тим більша ймовірність, що він буде куплений саме у вас.

Виробіть свій унікальний стиль при описі продуктів, щоб він був впізнаваний та цікавий для прочитання.

Не використовуйте слова, що зустрічаються в описі продуктів на сайтах конкурентів, тому що користувачі інтернету вже бачили їх сотні разів. Натомість спробуйте здивувати відвідувача вашого сайту абсолютно новими та нестандартними підходами.

При описі продукту не керуйтеся сухими цифрами, тому що це нудно і не цікаво. Цікавішим підходом буде написати як ваш продукт допоміг покупцям у тій чи іншій ситуації.

Опис продукту не повинен бути надто довгим, щоб відвідувач сайту дочитав його повністю і зрозумів ваше посилання.

Вказуйте лише правдиву інформацію про продукт, підкріплену доказами, що допоможе зміцнити довіру покупців до вашого сайту.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: