Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Верифікація даних для міжнародних доменів

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Нові правила ICANN для міжнародних доменів

ICANN (Internet Corporation for Assigned Names and Numbers) зобов'язує реєстрантів підтверджувати контактну інформацію, яка вказана в полі Registrant домену.

Мета таких нововведень ICANN - підтримка контактної інформації доменів актуальною та точною.


Перевірка контактної інформації реєстранта

Реєстратор повинен перевірити контактну інформацію поля Registrant для кожного домену gTLD (міжнародного домену другого рівня) протягом 15 днів після того, як:

  • реєструється домен
  • відбувається трансфер домену
  • змінилася контактна інформація реєстранта

Якщо власник домену не підтвердить контактну інформацію протягом 15 днів - доменне ім'я буде заблоковано, доки адреса не буде підтверджена.

* Домени, які були зареєстровані раніше, не підлягають перевірці, якщо контактна інформація реєстранта не змінювалася з початку 2014 року.


Процедура підтвердження контактної інформації

На контактний email, вказаний у полі Registrant домену, буде надіслано повідомлення про необхідність перевірити адресу електронної пошти. Цей лист міститиме посилання, яким потрібно перейти протягом 15 днів. Якщо реєстрант не підтвердить свій email протягом 15 днів, домен буде заблокований (NS-сервера домену будуть вести на сторінку блокування, на якій буде вказано, що домен був вимкнений, тому що контактну інформацію реєстранта не підтвердили з проханням до власника домену зв'язатися з своїм реєстратором для активації домену).


Важливо

  • Лист на контактний email буде надіслано відразу після вказаних вище дій. Додаткові нагадування будуть надіслані на 7 та 14 день, якщо до того часу адреса ще не буде підтверджена.
  • Лист для підтвердження надсилається з адреси реєстратора.
  • До закінчення 15-денного терміну підтвердження домен можна використовувати як завжди.
  • Раз на рік на email реєстранта надсилатиметься додатковий електронний лист. Його мета — перевірити, чи доставляються листи на цю електронну скриньку.


Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: