Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

5 причин, чому вам потрібно більше, ніж один домен

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

5 причин, чому вам потрібно більше, ніж один домен

Якщо ви власник інтернет магазину або іншого комерційного сайту, важливим моментом стає захист власного бренду, підвищення відвідуваності сайту, а також його позицій у пошукових системах. Наявність у сайту кількох доменних імен є одним із способів, що допомагають із цим питанням. Нижче наведено основні переваги використання кількох доменних імен для власного сайту.

Люди часто припускаються помилок при написанні назви сайту в адресному рядку браузера, що в кращому випадку призводить до потрапляння на сторінку, що повідомляє про те, що сайту з такою назвою не існує. Але так само людина може потрапити і на сайт конкурента, знаючи про подібні помилки людей, навмисно зареєстрував схожий домен для свого сайту, щоб за допомогою нього отримувати додаткових відвідувачів. Також схожі домени можуть реєструвати і зловмисники, з метою отримання персональних даних відвідувачів, шляхом створення копії вашого сайту. У зв'язку з цим важливо це розуміти та своєчасно реєструвати схожі домени, щоб зберегти існуючих клієнтів та не втратити потенційних.

У випадку, якщо в компанії відбулися зміни і потрібно ребрендинг, при якому часто змінюється і доменне ім'я сайту , не варто через нове доменне ім'я відключати від сайту старий домен, тому що він знайомий існуючим клієнтам і частина з них використовує його для входу на сайт.

Наявність сайту декількох доменних імен підвищує позицію сайту в пошукових системах. Для цього після купівлі інших доменних імен необхідно за допомогою 301 редиректа перенаправити всі домени на основну цільову сторінку сайту.

Також, при проведенні на своєму сайті важливих акцій, інформація про які знаходиться на окремій сторінці, бажано, щоб ця сторінка була на окремому домені. Це допоможе клієнтам легше запам'ятати домен, а також ви зможете швидше підвищити рейтинги даної сторінки в пошукових системах.

У разі необхідності в географічному розширенні бізнесу, слід задуматися про придбання доменних імен у доменних зонах інших регіонів чи країн, куди відбувається розширення. Для прикладу власнику інтернет магазину, який надає товари в Україні та бажає так само залучити покупців із Росії, слід задуматися над реєстрацією доменного імені в зоні .ru.

Таким чином, в більшості випадків наявність кількох доменних імен для сайту є дуже важливим критерієм як для збереження існуючих клієнтів, так і для залучення нових клієнтів.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: