Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Mamboo хостінг

Mamboo хостінг від компанії «Український хостінг».

Хостінг Mamboo

Mambo (мамбо) - безкоштовна система управління контентом (CMS), написана на PHP і MySQL, що складається з окремих модулів, локалізована на різних мовах.

З CMS Mambo розвинулася така популярна CMS як Joomla (див. Joomla хостінг).

Mambo хостінг

CMS Mambo вимоглива до ресурсів, тому необхідно правильно вибрати для неї хостінг. Якщо на вашому сайті на Mambo буде менше 100 сторінок і помірне число відвідувачів, то ви можете взяти наш хостінг PHP и MySQL, а в подальшому, в міру розвитку перейти на Mambo хостінг на VPS.

Якщо ж ви плануєте зробити свій проект великим і якісним, якщо планується його стрімке зростання, якщо ви хочете заробляти на ньому, то краще відразу брати хостінг VPS.

Встановлення Mambo на хостінг

Після оплати хостінгу (звичайного або VPS) вам будуть вислані доступи на панель управління сайтом, зокрема на FTP для завантаження файлів (див. приклади завантаження файлів по FTP), і на базу даних MySQL.

Якщо ви замовите у нас Mambo хостінг на VPS, то ви зможете встановити CMS Mambo самостійно, дотримуючись інструкції по встановленню, або по вашому запиту наші технічні фахівці можуть встановити на ваш хостінг VPS найостаннішу стабільну версію CMS Mambo в стандартній комплектації.

Якщо ж ви замовте у нас віртуальний хостінг для CMS Mambo, то ви можете встановити CMS Mambo самостійно, слідуючи інструкціям по встановленню.

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: