Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Bitrix хостінг

Розміщення сайтів на движку Bitrix в Україні. Bitrix хостінг від компанії «Український хостінг».

Хостінг Bitrix (1С-Бітрікс)

Bitrix (1С-Бітрікс) - це платна CMS, орієнтована на корпоративні сайти, інформаційні та довідкові портали, соціальні мережі, інтернет-магазини, сайти ЗМІ, придатна для створення інших видів веб-ресурсів.

Для зберігання даних сайту використовується одна з наступних баз даних: MySQL, Oracle, MS SQL. Bitrix (1С-Бітрікс) може бути встановлений на будь-який наш VPS хостінг / виділений сервер з операційною системою Windows або Linux (Unix).

Bitrix (1С-Бітрікс) складається з наступних модулів: Головний модуль, Управління структурою, Інформаційні блоки, Пошук, Соціальні мережі, Проактивний захист, Компресія, Веб-форми, Форуми, Підписка, Розсилка, Опитування, Блоги, Фотогалерея 2.0, Веб-аналітика, Реклама, Техпідтримка, Пошта , Навчання, Тестування, Переклад, Валюти, Веб-сервіси, Торговий каталог, Інтернет-магазин, Документообіг, AD / LDAP, Монітор продуктивності.

Головною перевагою Bitrix (1С-Бітрікс) є вже закладена сумісність з іншими продуктами 1С (1С Бухгалтерія, 1С Склад, 1С Торгівля). 1C-Bitrix дозволяє створювати зовнішній і внутрішній сайт компанії на одній базі. На зовнішньому сайті за допомогою Bitrix можна розташувати інформацію для клієнтів і магазин, на внутрішньому - інформацію для співробітників і необхідні сервіси для роботи. 1C-Bitrix не вимагає великих витрат часу на розробку корпоративного сайту і покриває більшість вимог компанії.

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: