Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

OpenVZ або Xen

І OpenVZ і Xen є системами віртуалізації, які використовуються на сервері VPS . Це повноцінна альтернатива фізичному виділеному серверу зі своїми перевагами. VPS відрізняється високою стабільністю, простотою в управлінні та налаштуванні, відмовостійкістю та набагато меншими фінансовими витратами.

Віртуальний виділений сервер може використовувати різні типи віртуалізації.

OpenVZ – це віртуалізація на рівні операційної системи, яка працює за принципом контейнерної віртуалізації. Тобто дозволяє ділити сервер між кількома користувачами одночасно без втрати продуктивності. Має більше обмежень, ніж інші типи віртуалізації, наприклад, обмеження на кількість файлів у віртуальних машинах. Використання OpenVZ можливе як для невеликих, так і для великих проектів. Однак, за рахунок меншої ізоляції ресурсів продуктивність може бути знижена через велике загальне навантаження на VPS. Тому для проектів з дуже високими вимогами до продуктивності та up-time не рекомендується використовувати OpenVZ.

Xen – це крос-платформна віртуалізація з підтримкою технологій паравіртуалізації та апаратної віртуалізації, що дозволяє імітувати справжній комп'ютер. Користувачеві надається можливість повністю використовувати сервер. Використовується для великої кількості прикладних програм. Ціна вища за OpenVZ, але й обмежень практично немає. Xen широко використовується як компонент віртуалізації у хмарних обчисленнях, також на його основі було створено декілька комерційних продуктів для консолідації серверів.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: