Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Яким має бути контент на сайті з нерухомістю?

Купуючи або продаючи нерухомість ви напевно не раз помічали, що одні оголошення мають попит, а інші чомусь обходять стороною. Адже візит потенційного покупця саме у ваше оголошення – це запорука продажу вашої нерухомості.

Не для кого не секрет, що оголошення з фотографіями дивляться набагато частіше, ніж без них. Наявність фотографій можна назвати обов'язковою складовою хорошого сайту. При цьому фотографії мають бути зроблені якісно. Заберіть по можливості всі непотрібні речі з кадру і зробіть кілька фото одного приміщення, щоб перед візитом у вашу квартиру чи будинок покупець знав, чого варто очікувати.

Ціни, зазначені в європейській валюті, не завжди інформативні. Набагато важливіше вказувати ціну в національній валюті, щоб людина могла розуміти скільки йому обійдеться така розкіш. Наявність докладного опису у комплекті з якісними фотографіями покажуть про серйозність намірів продавця. Краще відразу вказати всі пам'ятки житла, що продається. Не варто забувати і про цільову аудиторію. Наявність шкіл та садків поряд привабить молоді сім'ї, а розвинена інфраструктура стане приємним доповненням.

Контактні дані мають бути вказані точно і нести повну інформацію.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: