Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Чи впливає Google Analytics на сайт на видачу в пошуку

Існує багато чуток щодо впливу Google Analytics на видачу пошуку. Одні стверджують, що установка позитивно позначиться на відвідуваннях, інші думають, що кількість відвідувань впаде. Але істина, як завжди, посередині і для відповіді на питання, потрібно зрозуміти, що таке Google Analytics.

Google Analytics є не лише лічильником відвідуваності. Це сильний інструмент для аналітики. За допомогою цієї системи Ви зможете збирати та проводити аналіз даних різних пристроїв. Тобто можна зрозуміти як відвідувачі потрапляють на Ваш сайт, а також від куди вони переходять, який контент їм цікавий і т.д.

Як видно з опису, жодним чином Google Analytics не може впливати на видачу в пошуку і основна функція системи – це допомога користувачеві в зборі статистики та її аналізі, але не все так просто.

Вся інформація збирається на сервері Google і використовується для покращення роботи пошукової системи. Тому фахівці не рекомендують ставити на новий сайт цю систему та її аналоги, оскільки це може негативно позначитися на рейтингу Вашого сайту. Найкраще використовувати Google Analytics після того, як Ваш сайт набере хоч якусь популярність.

Див. також:

Чи впливає Google Analytics на сайт на видачу в пошуку

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: