Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Який хостінг вибрати для шкільного сайту?

Останнім часом система освіти почала активно впроваджувати інтернет-технології. Сьогодні на шкільних сайтах можна не тільки дізнатися про розклад чи склад викладачів, але й завантажити домашнє завдання або виконати онлайн тест, який пропустив школяр. Всі ці нюанси значно просувають освітній процес, дозволяють батькам брати активну участь у житті дитини не тільки на батьківських зборах. Але для того, щоб забезпечити хорошу функціональність такого сайту, необхідно вибрати хороший хостінг.

Надійний хостінг для шкільного сайту – це запорука постійного функціонування. Більше того, на створення таких сайтів, як правило, йдуть бюджетні гроші, а отже, слідує фінансова звітність. Тому замовити хостінг дешевше у сумнівної організації не вийде, адже хто знає чи нададуть вам квитанцію і чи не зникне ваш хостер через пару місяців.

На що варто звернути увагу при виборі хостінгу?

  1. Надійність. Вибираючи хостінг для шкільного сайту, в першу чергу слід звернути увагу на його надійність. Чим довше функціонує компанія з якою ви збираєтеся співпрацювати краще.
  2. Технічна підтримка. Не менш важливою є наявність технічної підтримки. Оперативна допомога у разі виникнення проблем чи питань просто необхідна. Залишати без нагляду такий сайт не можна, тому необхідно переконатися, що вам швидко допоможуть вирішити всі питання.
  3. Безпека. Досить популярним зараз у багатьох школах є ведення електронних щоденників. Така інформація обов'язково має бути захищена. Крім того, необхідно подбати про резервне копіювання даних.

Не варто вважати, що решта параметрів при виборі хостінгу для такого сайту не є важливими. Приділяти увагу варто всьому, але в першу чергу необхідно подбати про те, щоб ваш сайт не був тягарем для школи, а функціонував постійно і був доступним і зрозумілим для гостей. Тому, вибираючи хостінг, ви напевно захочете, щоб він залишився з вами надовго і не підвів у складний момент. такий вибір можна зробити лише після ретельного аналізу ринку та вибору найбільш відповідного варіанту.

Див. також:

Як вибрати хостінг для шкільного сайту?

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: