Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Критерії вибору хостінгу для інтернет магазину

При виборі хостінгу користувачеві доводиться стикатися з багатьма проблемами. Чи не досвідченій людині важко розібратися в особливостях вибору і не рідко вибираючи хостінг увагу приділяється зовсім не тому, чого варто було б.

На хостінгу розміщуються будь-які сайти, будь це звичайні сайти візитки, міські портали або інтернет магазини. Очевидної різниці можна не помітити, якщо не знати деяких нюансів.

  1. Кількість місця, що займає. Інтернет магазин на відміну інших видів інтернет проектів містить у собі як базу даних, а й розмаїття картинок. Все це накладає особливий відбиток на розміри сайту. Тому при виборі хостінгу для такого проекту необхідно приділяти особливу увагу саме цьому пункту. Нестача місця може спричиняти повільну роботу і відповідно підвисання.
  2. Підтримка використовуваних скриптів. Останнім часом при розробці сайту використовуються нові скрипти та можливості, що роблять сайт особливим та залучають клієнтів. Однак, для того, щоб всі ваші нововведення працювали, необхідно переконатися, що обраний вами хостінг підтримує роботу таких систем і систем.
  3. Надійність та безпека. Інтернет - магазин це насамперед спосіб заробітку. тому особливу увагу варто приділити надійності та безпеці хостінгу. Втратити дані або стати жертвою шахраїв дуже просто, але при цьому ви не тільки втратите свій сайт, але й втратите клієнтів, що вдарить по кишені. А відновити довіру покупців не так просто. Найкраще вибирати хостінг у перевіреної компанії, що вже не перший рік займається продажем хостінг послуг та має позитивні відгуки від клієнтів.
  4. Пробний період. Для того, щоб переконатися в тому, що вибір зроблений правильно, не бійтеся просити у хостера пробний період. А добрий хостер завжди надає таку можливість. Протестувавши хостінг для інтернет магазину, ви відразу зможете зрозуміти підходить вам цей варіант чи ні.
Підібрати хостінг складно лише на перший погляд. Насправді треба бути просто уважним і підійти до цього питання з усією серйозністю.

Див. також:

Як вибрати хостінг для інтернет-магазину?

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: