Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Що таке хостінг

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Що таке хостінг?


Хостінг - це послуга розміщення в мережі інтернет клієнтських веб-сайтів на серверах компанії, яка надає цю послугу.


Що таке хостінг запитують завжди ті, хто вперше стикається із завданням розміщення свого сайту в Інтернеті. Хостінг послуги можуть бути різних типів, різної якості та відповідно різної ціни. Для того, щоб ви змогли самі оцінювати якість послуг та їх відповідність ціні, ми хотіли б навести кілька критеріїв, які самі враховуємо при організації нашої роботи.


Нижче ми навели приклад, який дозволяє зрозуміти, що таке хостінг від нашої компанії:

  1. Хостінг - це можливість розмістити сайт та отримати набір стандартних послуг для підтримки та роботи з сайтом. До переліку таких послуг входять: доступ за протоколом FTP на сервер для заливки та оновлення файлів сайту, доступ до поштового сервера для надсилання та отримання пошти, доступ до управління базою даних з контентом сайту та багато інших сервісів.
  2. Це оперативність вирішення технічних проблем, пов'язаних із розміщенням сайту клієнта. Хороший хостінг має максимально швидко вирішувати такі проблеми та прагнути звести час якісної роботи сайту до 100%.
  3. Це максимально інформативна служба підтримки, яка зможе відповісти на всі запитання, поставлені клієнтом.
  4. Це гарантія збереження інформації клієнта, навіть у разі технічних несправностей сервера.
  5. Це гарантія того, що сайт розміщений на сервері з максимально швидким та широким каналом зв'язку, що забезпечить швидке завантаження сторінок відвідувачами цього сайту.

В принципі, існує можливість розміщення сайту в інтернеті та самотужки на своєму сервері, але задайте собі таке питання - а чи зможете ви забезпечити якість за всіма наведеними критеріями? Наша відповідь буде такою, що теоретично це можливо, але, як правило, на організацію такої якості ви витратите грошей, часу та сил більше, ніж ми зможемо вам запропонувати за абсолютно прийнятну ціну.


Мітки: що таке

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: