Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Де розмістити сайт (критерії вибору хостінгу)

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Де розмістити сайт


Якщо Ви тільки створили свій перший сайт і ще не придумали де розмістити його, то перше, про що треба задуматися – чи Ви його розкручуватимете і зароблятимете на ньому гроші. Саме на цьому ґрунтується правильний вибір хостінгу, чи він буде платний, чи безкоштовний. В Україні існує величезна кількість компаній, що пропонують послуги хостінгів, але, на жаль, не всі можуть забезпечити високу продуктивність та високу безпеку даних.

Отже, для серйозного Web сайту, безперечно, потрібен платний якісний хостінг. Заплативши кошти за виділене місце на сервері, Ви отримуєте більше можливостей, плюс у вартість увійде підтримка різних програмних можливостей, наприклад, підтримка баз даних MySQL, яка безсумнівно стане Вам у нагоді в процесі створення будь-якої сторінки сайту та створення прив'язки між ними, також важлива підтримка мов програмування , таких як, PHP певної версії, Perl, Java, ASP.NET та ін Якщо такі можливості будуть відсутні, то робота з Вашим сайтом буде скрутною і нераціональною.

Платний хостінг дає можливість відмовитися від розміщення реклами чужих компаній, що значно додасть сайту солідності та пріоритету. Важлива також кількість дискового простору, що орендується. Для початку, можливо, Вам знадобиться невеликий обсяг дискового простору, але коли Ваш сайт матиме велику відвідуваність, і Ви захочете оновлювати сайт новим контентом або захочете більше ресурсів, зверніть особливу увагу на можливість зміни пакета. Не забудьте, про такий момент, як доменне ім'я, що реєструється, воно повинно бути невелике і тематичне, що значно підвищить відвідуваність вашого сайту.

Всі перелічені можливості та ще багато інших може надати компанія «Український хостінг». Ми надаємо якісний, надійний, потужний, без обмеження щодо трафіку Unix хостінг PHP/MySQL, Windows хостінг з ASP/ASP.NET та MS SQL з підвищеним рівнем безпеки по всій Україні та ближньому зарубіжжю.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: