Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Що таке ssl сертифікат

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Протокол SSL (від англ. Secure Sockets Layer - рівень захищених сокетів) гарантує безпечне з'єднання і захист даних на сайті при передачі. При використанні SSL-протоколу дані передаються по захищеному протоколу HTTPS і розшифрувати їх можливо тільки при наявності ключа. Для роботи протоколу SSL на сайті повинен бути встановлений SSL-сертифікат.

SSL-сертифікат потрібен організаціям, що працюють з персональними даними на сайті, для захисту транзакцій і запобігання несанкціонованого доступу до інформації. В SSL-сертифікат міститься наступна інформація:

  • доменне ім'я, на яке оформлено SSL-сертифікат;
  • юридична особа, яка володіє сертифікатом;
  • фізичне місцезнаходження власника сертифіката (місто, країна);
  • термін дії сертифіката;
  • реквізити компанії-постачальника SSL-сертифіката.

HTTPS (HyperText Transfer Protocol Secure) - це розширення протоколу HTTP, що підтримує шифрування. Для роботи сайту на HTTPS-протоколі, адміністратор повинен отримати і встановити в систему сертифікат, який складається з двох частин (двох ключів) - public (використовується для шифрування трафіку від клієнта до сервера в захищеному з'єднанні) і private (для розшифрування отриманого від клієнта зашифрованого трафіку на сервері). На основі публічного ключа формується запит на SSL-сертифікат в Центр сертифікації ( види SSL-сертифікатів, що надаються нашою компанією).

Можливо самостійно створити SSL сертифікат, не звертаючись до Центру сертифікації. Називаються такі сертифікати самоподпісанними (self-signed). Детальніше зі створенням даного сертифікату Ви можете ознайомитися на нашому сайті UH.ua.
Мітки: https, ssl

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: