Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Як отримати повні заголовки повідомлень електронної пошти

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Як отримати повні заголовки повідомлень електронної пошти

Поштовими заголовками повідомлень електронної пошти називається службова інформація, що показує маршрут листа. У поштових заголовках зазначено коли і звідки було надіслано листа, а також яким маршрутом він слідував. Крім цього, у поштових заголовках вказана інформація, що додається до листа різними службовими програмами. За допомогою даної інформації можливо визначити причину, через яку лист потрапляє в спам або ж затримується, а також іншу важливу для аналізу інформацію, у зв'язку з чим важливо знати, де подивитися поштові заголовки. Нижче наведено інформацію про те, як переглянути поштові заголовки в популярних поштових сервісах та поштових клієнтах.

Outlook Express: Після вибору листа правою кнопкою миші, необхідно перейти в розділ "Властивості", а потім на вкладку "Докладно".

Microsoft Outlook 2007 і раніше версії: Після вибору листа правою кнопкою миші, необхідно перейти в розділ "Параметри повідомлення".

Microsoft Outlook 2010 та 2013: Після відкриття листа подвійним натисканням на нього лівої кнопки миші, перейти в меню "Файл" і потім "Властивості". Поштові заголовки будуть розташовані в полі "Заголовки Інтернету".

The Bat: Після вибору листа, необхідно перейти в меню "Спеціальне", а потім у розділ "Вихідний текст листа".

Mozilla Thunderbird: Після вибору листа необхідно перейти в меню "Вигляд" і потім у розділ "Вихідний текст".

Apple Mail: Після вибору листа, необхідно перейти в меню "Вид" і потім у розділ "Повідомлення", після чого потрібно вибрати пункт "Довгі заголовки".

Gmail: Після вибору листа необхідно перейти в меню "Ще" і потім в розділ "Показати оригінал".

Яндекс.Пошта: Після вибору листа необхідно перейти в меню "Докладніше" і потім перейти за посиланням "Властивості листа".

Mail.ru: Після вибору листа необхідно перейти в меню "Ще" і потім в розділ "Службові заголовки".

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: