Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Що робити, якщо листи не надсилаються з сайту скриптом

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Не надсилається пошта з сайту

У випадку, якщо ви впевнені в працездатності скрипту, який надсилає листи з сайту, але надсилання листів не відбувається, необхідно:

  1. Перевірити лог помилок сайту, на якому знаходиться скрипт надсилання листів, щоб переконатися, що в лозі немає помилок, пов'язаних зі скриптом відправки. Якщо є помилки, необхідно їх усунути, після чого повторно перевірити роботу скрипта.

  2. Якщо помилок немає, проблема може бути пов'язана з обмеженнями, встановленими на сервері, з якого надсилаються листи.

    Для прикладу функція відправлення листів може бути відключена на сервері, можуть бути встановлені обмеження на кількість листів, що відправляються, або ж поштова скринька відправника, вказана в скрипті відправки, не відповідає поштовій скриньці, вказаній у параметрах php для sendmail_path. Інформацію про обмеження на надсилання листів можна дізнатися у власника сервера, з якого здійснюється надсилання.

  3. Крім цього IP адреса сервера, з якого здійснюється відправлення листів, може перебувати в чорних списках сервісів боротьби зі спам розсилками. Перевірити наявність IP-адреси в спам базах можна на спеціальних сервісах, наприклад на сервісі - https://2ip.ru/spam/

  4. Не виключено, що проблему з роботою скрипту можуть викликати віруси на сайті, у зв'язку з чим необхідно так само перевірити сайт, особливо скрипт відправлення листів, на наявність шкідливого коду.

Виходячи з перерахованого вище можна сказати, що проблема з відправкою листів скриптом може перебувати як на стороні самого сайту, так і на стороні сервера, з якого проводиться відправлення листів, у зв'язку з чим необхідно спочатку переконатися, що проблема не знаходиться на стороні сайту, після чого звернутися до власника сервера, для з'ясування причини проблеми та отримання рекомендацій щодо її усунення.

Також, пройшовши за посиланням, можна переглянути приклади скриптів для надсилання листів з сайту за допомогою функції mail - http://www.php.su/mail

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: