Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Помилка «Fatal error: Allowed memory size»

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Вирішення помилки "Fatal error: Allowed memory size

Помилка "Fatal error: Allowed memory size" виникає у випадку, коли для виконання скрипту потрібно більше оперативної пам'яті, ніж виділяється для хостінгового облікового запису.

Повний текст цієї помилки виглядає так:

Незначна помилка: Завантажена пам'ять розміру 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 20971520 bytes)

де 134217728 байт є показником ліміту оперативної пам'яті (в даному випадку 128 мегабайт), а 20971520 байт є показником недостатньої для виконання скрипта оперативної пам'яті (в даному випадку 20 мегабайт).

За ліміт пам'яті відповідає параметр memory_limit, інформацію про який можна переглянути за допомогою php функції phpinfo();

На деяких хостінгу цей ліміт можна збільшувати через панель управління хостінгом.

Для збільшення значення параметра memory_limit в панелі керування хостінгом ISPmanager, необхідно зайти в розділ "WWW" -> "PHP", після чого вибрати версію PHP, що використовується, і натиснути на кнопку "Налаштування", що знаходиться у верхній частині панелі. У вікні з'являться налаштування PHP, серед яких буде можливість зміни значення параметра memory_limit:

Для збільшення значення параметра memory_limit в панелі керування хостінгом CPanel, необхідно зайти в розділ "Програмне забезпечення" -> "Вибір версії PHP", після чого натиснути кнопку "Перейти до опцій PHP", що знаходиться у верхній правій частині панелі. У вікні з'являться налаштування PHP, серед яких буде можливість зміни значення параметра memory_limit:

Також збільшення значення параметра memory_limit можливе при додаванні до файлу .htaccess, що знаходиться в кореневій папці сайту, наступної директиви:

 php_value memory_limit 512M

де 512 мегабайт є лімітом, на який необхідно змінити існуючий ліміт оперативної пам'яті

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: