Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Що таке Webmail?

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Що таке веб-інтерфейс для читання пошти

Поштові платформи поділяються на кілька типів.

  1. До першого типу відносяться поштові клієнти, які встановлюються на ПК, за допомогою яких можна працювати з поштою зі свого комп'ютера. З найбільш популярних поштових клієнтів можна виділити Mozilla Thunderbird, TheBat та Microsoft Outlook.

  2. До другого типу належать Webmail клієнти, які не потрібно встановлювати на ПК та робота з якими відбувається через браузер. До такого типу відносяться публічні Webmail клієнти, такі як Gmail або Yahoo, на сайті яких будь-хто може створити для себе поштову скриньку.

Існує також і інші Webmail клієнти, що надаються хостінговими компаніями, при придбанні у них послуги поштового хостінгу . До таких Webmail клієнтам можна віднести RoundCube та SquirrelMail.

Перевагою Webmail клієнтів є швидкий доступ до них через браузер будь-якого ПК або мобільного пристрою, без необхідності встановлювати та настроювати. Однак для роботи з Webmail клієнтом потрібне підключення до інтернету, тому що без інтернету стає неможливим переглянути навіть раніше надіслані або надіслані листи, у зв'язку з цим, якщо постійний доступ до пошти критичний, рекомендується поєднувати поштові клієнти з Webmail клієнтами.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: