Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Безкоштовні купони на контекстну та відео рекламу

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Як отримати 2000 грн. на контекстну рекламу Google?

Отримай 2000 грн. на контекстну рекламу Google Adwords

З 2 листопада 2016 року UH.ua, спільно з Google, починає надавати купони 2000 грн. на контекстну рекламу в Google Adwords та 2 000 грн. на відео рекламу у Youtube, сумарно на 4 000 грн.

Після замовлення будь-яких послуг на сайті "Українського хостінгу" та їх оплати Ви отримаєте купон на 2 000 грн., який можна буде активувати в Google **.

Для отримання купону на рекламу в Google зателефонуйте нам (057) 759-51-76, або напишіть на електронну пошту info@uh.ua .

Створення та налаштування реклами безкоштовно

Ви можете витрачати ці 2000 грн. самі або попросити нас налаштувати рекламну компанію для Вашого сайту. Базова вартість налаштування такої компанії – 400 грн. Для клієнтів UH.ua налаштування компанії надається безкоштовно до 31.12.2016.

Докладніше про Google+UH

Протягом 1 місяця, після отримання купону, Ви оплачуєте переходи з контексту реклами до Вас на сайт, після чого Ви отримуєте відшкодування від Google на витрачену Вами суму, але не більше ніж 2 000 грн. Відшкодування зараховується на Ваш рахунок Google.

Український хостінг UH.ua є авторизованим партнером Google зі статусом Google Partner.

* Умови діють лише для нових сайтів, які ніколи не купували контекстну рекламу в Google Adwords, при цьому на один сайт може бути отриманий лише один купон.

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: