Введіть ім'я домену:
.ua .com.ua .in.ua .org.ua
.ru .com .net .org
Показати всі домени

Налаштування DNS для домену

Відповіді на запитання від компанії "Український хостинг".

Як настроїти DNS-зону домену (MX, A, txt-записи)

DNS зона є файлом, в якому міститься інформація про відповідність хостів домену та їх IP-адрес. За кожну DNS зону відповідають як мінімум два сервери (первинним "primary" та вторинний "secondary" сервер). На первинному сервері знаходяться оригінальні файли, що містять інформацію про базу даних DNS, яка в свою чергу копіюється по мережі на вторинний сервер, який періодично запитує у первинного сервера оновлення інформації.

У панелі керування хостінгом DirectAdmin налаштування DNS зони проводиться в розділі "Ваш обліковий запис" -> "Керування DNS":

Після входу до вказаного розділу з'явиться таблиця з існуючими DNS записами, для їх перегляду та видалення, а також поля для додавання нових DNS записів.

Для видалення DNS запису, необхідно відзначити галочкою запис, який потрібно видалити, після чого натиснути кнопку "Видалити вибране":

Для додавання DNS запису, необхідно в типі запису, який потрібно додати, вказати необхідні значення, після чого натиснути на кнопку "Додати", розташовану навпроти запису, що додається:

Див. також:

Будь ласка, виберіть мову сайту за промовчанням: